Kochający wolność

Jeszcze nigdy jazda samochodem nie dawała tak wyjątkowego poczucia wolności. Cisza, lekkość i wygoda, jaką oferuje Outlander PHEV, pozwolą Ci w pełni cieszyć się każdą podróżą. Niezależnie od terenu, który wybierzesz, do Twojej dyspozycji oddajemy niespotykaną moc, pod postacią dwóch silników elektrycznych oraz wysokowydajnego silnika benzynowego. Dzięki nim możesz przekroczyć granice zwykłej jazdy samochodem. Pierwszy na świecie hybrydowy SUV typu plug-in prowadzi się jak żaden inny. Sprawdź, co możesz odkryć i czym możesz się cieszyć.

Bezpieczeństwo w pierwszej kolejności

Wskaźnik zużycia energii

Wskaźnik zużycia energii

Ile energii zużywasz podczas jazdy? Pokaże Ci to wskaźnik zużycia energii, przesuwając się na obszar Power, Eco lub Charge.

Ładuj i oszczędzaj

Ładuj i oszczędzaj

Kontrola zużycia akumulatorów jest dosłownie na wyciągnięcie ręki. Naciśnięcie klawisza CHRG uruchamia tryb ładowania baterii. Po naciśnięciu klawisza SAVE uruchamiany jest tryb oszczędzania baterii, który pozwala zachować aktualny poziom naładowania akumulatorów.

Łopatki do wyboru stopnia hamowania odzyskowego (RBS)

Łopatki do wyboru stopnia hamowania odzyskowego (RBS)

Przy kierownicy zostały wygodnie umieszczone dźwignie wyboru stopnia hamowania rekuperacyjnego, które pozwalają w łatwy sposób wybrać jeden z sześciu poziomów hamowania odzyskowego.

Przełącznik EV

Przełącznik EV

Uruchomienie trybu EV Priority Mode powoduje, że silnik spalinowy będzie uruchamiał się tylko wtedy, gdy jest to naprawdę konieczne. Wszystko w celu poprawy ekonomii i komfortu podróżowania.