Kontakt z naszymi obecnymi i przyszłymi Klientami jest dla nas najważniejszy.

Dlatego zapraszamy, jeżeli chcą nam Państwo przekazać informacje i opinie lub mają Państwo pytania.

KOMBAT Częstochowa
ul. Wojska Polskiego 42, 42-200 Częstochowa
Kontakt mailowy
salonczestochowa@sobczyk-kombat.pl
Kontakt telefoniczny
tel. 34 366 10 75 wew. 101
tel. kom. 603 511 122
tel. kom. 782 313 000
KOMBAT Opole
ul. Głogowska 23, 45-315 Opole
Kontakt mailowy
salonopole@sobczyk-kombat.pl
Kontakt telefoniczny
tel. 77 402 86 30 wew.14
tel. kom. 693 723 000

 KOMBAT Częstochowa 

 

Salon 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów - Adrian Dróżdż
tel. 34 366 10 75 wew.101/ tel. kom. 782 313 000
adrozdz@sobczyk-kombat.pl 

 

Specjalista ds. Sprzedaży Samochodów - Michał Palaczyk
tel. 34 366 10 75 wew.101 / tel. kom. 603 511 122
mpalaczyk@sobczyk-kombat.pl 

 

Serwis

 

Doradca Serwisowy - Kamil Zientara
tel. 34 361 69 19 wew. 112 / tel. kom 509 442 554
kzientara@mitsubishi-sobczyk.pl 

 

Doradca Serwisowy - Dariusz Kołodziejczyk
tel. 34 361 69 19 wew.111 / tel. kom 509 442 554
dkolodziejczyk@mitsubishi-sobczyk.pl 

 

Recepcja Serwisu - Anna Dzięcioł
tel. 34 361 69 19 wew.100 / tel. kom. 509 442 554
adzieciol@mitsubishi-sobczyk.pl 

 

 

Dodatkowe informacje

 
Dział Części - Marcin Chrzan
tel. 34 361 69 19 wew.115 / tel. kom. 609 455 999
mchrzan@mitsubishi-sobczyk.pl 

 

Dział Części - Rafał Zwolski
tel. 34 361 69 19 wew.117 / tel. kom. 609 455 999
rzwolski@mitsubishi-sobczyk.pl 

KOMBAT Opole

 

Salon

 

Specjalista ds. sprzedaży samochodów - Natalia Pikos
tel. 77 402 86 30 wew.14 / tel. kom. 693 723 000
npikos@sobczyk-kombat.pl 

 

Serwis

 

Doradca Serwisowy - Grzegorz Michalski
tel. 77 402 83 30 wew. 13 / tel. kom. 603 947 120
gmichalski@mitsubishi-sobczyk.pl 

 

Dodatkowe Informacje

 

Dział Części - Arkadiusz Nowak
tel. 77 402 86 30 wew. 12 / tel. kom. 603 947 120
anowak@mitsubishi-sobczyk.pl